O Mnie

Cześć! 🙂

Bardzo się cieszę że do mnie zaglądasz! 🙂

Fakt, że tu jesteś oznacza, iż prawdopodobnie szukasz porad dotyczących finansów osobistych, chcesz lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi, potrzebujesz wsparcia w oszczędzaniu.

Świetnie trafiłaś!

Razem zadbamy o Twoje finanse! 🙂

Na początek pozwól, że się przedstawię:

Mam na imię Ada.

Z wykształcenia, zawodu i zamiłowania jestem finansistką.

Uwielbiam liczyć (najchętniej przybywające zera na moim koncie 😉 ), analizować i planować, a mój najlepszy przyjaciel to Excel 😉

Na co dzień pracuję na etacie w korporacji, natomiast po godzinach, przeistaczam się w Panią Money i bloguję o pięknej stronie pieniędzy 👠😊💸

żyj tak jak lubisz

Blog Pani Money zrodził się z moich wielkich marzeń: o szczęśliwej rodzinie, o własnym mieszkaniu, o spłaconym kredycie, o dalekich podróżach, o pracy z domu, o własnym biznesie.

Znasz to skądś? 😉

Tylko jak to wszystko osiągnąć?

Sposobów jest na pewno wiele, ale wszystkie mają jeden wspólny mianownik – pieniądze.

Nazwiesz mnie może w tym momencie materialistką, ale to prawda i dobrze o tym wiesz!

Zadbane finanse osobiste to klucz do realizacji większości Twoich marzeń i życia na własnych warunkach.


Pieniądze nie są celem. Pieniądze nie mają wartości. Wartość mają marzenia, które pieniądze pomogą zrealizować.

ROBERT KIYOSAKI


Blog Pani Money skierowany jest do młodych, aktywnych kobiet, które nie boją się sięgać po marzenia, chcą świadomie zarządzać swoimi pieniędzmi i czerpać satysfakcję z życia.

Piszę o finansach lekko, kobiecym językiem, bez zadęcia i skomplikowanych słów. Do kawy lub, jeśli wolisz, do lampki wina 😉

Pomagam moim Czytelniczkom uporządkować finanse osobiste, zapanować nad budżetem domowym, wspieram na trudnej drodze oszczędzania oraz motywuję do budowania niezależności finansowej. Inspiruję do pozytywnych zmian w życiu i oczywiście w… portfelu! 🙂

Udowadniam, że prowadzenie budżetu domowego i planowanie wydatków wcale nie musi być nudne ani trudne. Wręcz przeciwnie!

Na blogu Pani Money przekonuję kobiety, że oszczędzanie i świadome zarządzanie pieniędzmi jest sexy 😉 oraz zdradzam proste i skuteczne sposoby, jak uczynić z tego przyjemność.

Bez względu na to, w jakiej kondycji są obecnie Twoje finanse, jesteś w stanie poprawić swoją sytuację.

Zadbaj o swoje pieniądze już dziś i dołącz do mojej podróży do niezależności finansowej!

Razem nam się uda!


Zrób pierwszy krok i pobierz darmowy prezent – mój autorski szablon budżetu domowego, który pomoże Ci zapanować nad codziennymi wydatkami, ułatwi oszczędzanie i nauczy zarządzać finansami.


To, co wyróżnia mój blog, to przede wszystkim autentyczność. Wszystkie rozwiązania i porady, które prezentuję na blogu oparte są na prawdziwych przykładach z mojego prywatnego życia. Dzielę się tym, co działa u mnie, co jest skuteczne i sprawdzone.

W ramach cyklu Miesięczny budżet Państwa Money regularnie publikuję na blogu nasz prywatny miesięczny budżet domowy, w którym ujawniam, ile i na co wydajemy.

Ostatnio zdradziłam również, jak duży jest nasz kredyt hipoteczny oraz ile kosztowało nas wykończenie mieszkania. Namiastką tajemnicy pozostaje jeszcze tylko to ile zarabiamy, ale podejrzewam, że co lepsi z matematyki dawno już to sobie obliczyli 😉

Tematykę stricte finansową, przeplatam co jakiś czas nieco lżejszym wpisem o charakterze lifestajlowym, w którym pokazuję kulisy mojego codziennego życia. Przykładem tego typu wpisów jest cykl Tu & Teraz, w którym odsłaniam bardziej prywatną twarz i pozwalam się lepiej poznać.

Zapraszam Cię do mojego małego wirtualnego świata, który kipi pozytywną energią, w którym roi się od niebanalnych pomysłów, nowych projektów i świeżości!


Znajdziesz tu merytoryczną treść, wartościowe porady, dawkę motywacji i… całe moje serce! 🙂


Zajrzyj do mnie choć raz, a regularnie będziesz wracać po więcej!

Enjoy! 🙂

Równocześnie zastrzegam, iż informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Dodaj komentarz