#Tu & Teraz Styczeń/2018

#Tu & Teraz Styczeń/2018

aaron-lee-222666Styczeń mija mi wyjątkowo aktywnie – wyjazdy służbowe, rozwój działalności blogowej, aktywny wypoczynek.

Nowy rok rozpoczęłam na wysokich obrotach i z nową energią 🙂 Mam nadzieję, że ta passa utrzyma się co najmniej do grudnia 🙂

Słucham…

… moich ukochanych hitów z czasów szkoły podstawowej: Kasi Kowalskiej, Anity Lipnickiej, Edyty Bartosiewicz.

Ta muzyka przywołuje wiele miłych wspomnień, a teksty piosenek są wyjątkowo aktualne.

Czytam…

… co najmniej 10 stron dziennie, czyli zgodnie z moim celem na 2018💪

Na tapecie mam aktualnie najnowszą powieść Zafon’a „Labirynt duchów”. W tym tempie powinnam ją skończyć… za dwa miesiące 😉

Oglądam…

… transmisje na żywo prowadzone przez innych blogerów w ich mediach społecznościowych i pomału zbieram się na odwagę na zorganizowanie jakiegoś lajfa w mojej nowej grupie.

Co sądzicie? Ktoś byłby chętny?

Potrzebuję…

… nowego robota kuchennego.

Mój mikser i blender postanowiły zepsuć się w tym samym momencie, więc już wiem jaki koszt muszę zaplanować w wydatkach nieregularnych w budżecie na luty 😉

Chciałabym kupić coś multifunkcyjnego – miksowanie, rozdrabnianie i siekanie w jednym. Co polecacie? Co sprawdza się w Waszej kuchni?

Pracuję nad…

… projektem Szczęśliwa Finansowo💃🍀💲

Jest to mój autorski program rozwojowy skierowany do kobiet, które chcą realizować marzenia, świadomie zarządzać swoimi pieniędzmi i rozwijać swój finansowy potencjał.

Dla Uczestniczek programu stworzyłam specjalną grupę wsparcia na Facebooku, na której zamieszczam wszystkie materiały i treści szkoleniowe, także serdecznie Was zapraszam do dołączania!

Chciałabym…

… ograniczyć ilość wyjazdów służbowych.

Od dwóch lat, średnio 30% mojego etatu spędzam w delegacjach. Gdyby byłyby to chociaż jakieś atrakcyjne, różnorodne kierunki, to jeszcze można byłoby podróżować. Rzeszów jest przesympatycznym miastem, ale ile razy można latać w to samo miejsce?!?

Tęsknię za…

… ukochaną Babcią i Dziadkiem❤️

Dziadkowie odegrali wielką rolę w moim życiu. To w dużym stopniu właśnie im zawdzięczam to, kim jestem dzisiaj. Brakuje mi ich każdego dnia, a szczególnie ciepło wspominam ich właśnie w styczniu, kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Tak właśnie wygląda moje styczniowe Tu & Teraz 🙂 Ciekawe, co przyniesie luty 😉

A co słychać u Ciebie w Nowym Roku?


Jeśli ten wpis Ci się spodobał lub znalazłaś w nim pomocne i wartościowe wskazówki, będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli wyrazisz to w komentarzu lub polubisz post na Facebooku.

A może znasz osoby, które również są zainteresowane podobną tematyką, lub którym ten artykuł może się przydać? Jeśli tak, to proszę podziel się nim w sieci, prześlij go dalej, udostępnij.

Dziękuję!!!

Chcesz pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami?

3 thoughts on “#Tu & Teraz Styczeń/2018

  1. U mnie styczeń zapoczątkował zmiany w garderobie. Pracowity i bardzo wymagający jednak wiele zyskuje drobnymi zmianami. Zaczęłam od https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki czyli kobiecej i bardzo stylowej sukienki a zakończę pewnie na bluzach. Chce odmienić styl dlatego że to mi teraz przeszkadza.

  2. Styczeń jest bardzo pracowity u mnie, ale też relaksujący. Pierwszy raz udaje mi się wszystko idealnie zrównoważyć! 🙂 A Kasi Kowalskiej i Edyty Bartosiewicz też za młodu słuchałam, ah!

    1. Hej Klaudia! A co najlepiej pozwala Ci się zrelaksować? Sport, film, gotowanie? Ja chyba najlepiej wypoczywam z książką 📖

Dodaj komentarz