#Tu & Teraz Wrzesień/2017

#Tu & Teraz Wrzesień/2017

artur-rutkowski-42681Pani Money nie jest (i nigdy nie będzie!) sztywniackim, specjalistycznym blogiem, na którym piszę wyłącznie o finansach, oszczędzaniu i budżetach.

Nie jestem wszechwiedzącą ekspertką ani nieomylną wyrocznią, która będzie Cię pouczać, co masz robić ze swoimi pieniędzmi, czy narzucać, jak masz żyć.

Jestem przede wszystkim kobietą, taką jak Ty, z całym dobrodziejstwem inwentarza 🙂 Popełniam błędy, ulegam słabościom, upadam, podnoszę się i idę dalej.

Oprócz opisywania moich perypetii finansowych, chcę również wymieniać się tu z Tobą ploteczkami, polecać ciekawe książki i filmy, dzielić się moją codziennością bez filtra, pełną radości, ale też problemów.

Dzisiaj pierwszy wpis w ramach nowego cyklu „Tu & Teraz”, zainspirowanego przez kreatywną Kasię z bloga worqshop.pl i kontynuowanego przez kilka innych moich ulubionych blogerek: Agnieszkę, Olgę, Alicję .

Ja również zapragnęłam dołączyć do tego genialnego projektu!

Mam nadzieję, że ta nowa seria przypadnie Ci do gustu i  pozwoli nam lepiej się poznać 🙂

Liczę też, że praca nad tymi wpisami pomoże mi zwolnić tempo, dostrzegać piękno w drobiazgach, nauczy doceniać drobne gesty i cieszyć się chwilą, która właśnie trwa 🙂

Słucham…

… odgłosów natury: śpiewu ptaków, kropel deszczu, nurtu Narwii. Tymczasowo mieszkamy 50 km od Warszawy, w środku niczego, otoczeni zielenią i ciszą – to miła odmiana po ostatnich 9 latach spędzonych w ścisłym Śródmieściu stolicy 🙂

Czytam…

… dużo więcej niż przed rokiem, z czego jestem bardzo dumna! Moim celem na 2017 rok jest co najmniej jedna przeczytana książka w miesiącu. Dzisiaj mamy koniec września, a ja mam na koncie już 12 tytułów 🙂

Największe wrażenie zrobiła na mnie ostatnio powieść gruzińskiej autorki Nino Haratischwili pt. „Ósme życie”. Jest to poruszająca saga kilku pokoleń rodziny Jaszi, której tłem są burzliwe wydarzenia historyczne XX wieku regionu Zakaukazia. Jest tam wszystko, czego szukam w lekturze: miłość, cierpienie, wojna – uwielbiam!

Oglądam…

… wnętrzarskie profile na Instagramie w poszukiwaniu inspiracji do mieszkania. Oliwia, Kasia i Karolina to moje zdecydowane top 3 w tej kategorii!

Uczę się…

… marketingu internetowego i promocji w mediach społecznościowych. Dziękuję Uli i Magdzie za kopalnię wiedzy i bazę materiałów, którymi dzielicie się na Waszych blogach i w grupach! Kawał dobrej roboty! :*

Czekam na…

… przeprowadzkę do własnego mieszkania! Prace wykończeniowe jeszcze ciągle trwają, ale zdecydowanie jesteśmy już bliżej niż dalej 🙂 Za 2-3 tygodnie powinniśmy być już na swoim 🙂

 Potrzebuję…

… urlopu! Ze względu na wydatki mieszkaniowe, musieliśmy w tym roku mocno zredukować budżet wakacyjny i oprócz krótkich wypadów weekendowych nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Na szczęście w październiku czeka nas zasłużony wypoczynek i to aż 3-tygodniowy!

Cieszę się z…

… powrotu do blogowania! Po przeszło rocznej przerwie wróciłam do internetów! Nie sądziłam, że będę miała taką tremę, ale udało się! 🙂 Dziękuję, że do mnie zaglądasz! Dziękuję za wsparcie, słowa zachęty i otuchy! Tęskniłam za Tobą moja kochana Czytelniczko, jesteś najlepsza! :*

Tak właśnie wygląda moje wrześniowe Tu & Teraz 🙂 Ciekawe, co przyniesie październik 🙂

A co słychać u Ciebie?

Daj też proszę znać, czy pomysł tego typu lifestylowych wpisów na blogu Ci się podoba.


Jeśli ten wpis Ci się spodobał lub znalazłaś w nim pomocne i wartościowe wskazówki, będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli wyrazisz to w komentarzu lub polubisz post na Facebooku.

A może znasz osoby, które również są zainteresowane podobną tematyką, lub którym ten artykuł może się przydać? Jeśli tak, to proszę podziel się nim w sieci, prześlij go dalej, udostępnij.

Dziękuję!!!

Chcesz pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami?

  • Zostań fanem panimoney.pl na Facebooku
  • Śledź kulisy bloga na Instagramie
  • Zapisz się do newslettera i uzyskaj dostęp do bezpłatnej Bazy Narzędzi Finansowych

 

7 thoughts on “#Tu & Teraz Wrzesień/2017

Dodaj komentarz