Sharing is caring – kwiecień 2016

Sharing is caring – kwiecień 2016

Akcja Share Week zainicjowana przez Andrzeja Tucholskiego tak mi się spodobała, że postanowiłam od tej pory regularnie polecać na blogu wyszukane w sieci teksty, które w szczególny sposób zapisały się w mojej pamięci, zainspirowały, zmusiły do myślenia, pomogły, rozśmieszyły.

Sharing is caring – zaczynamy! 🙂

Sezon urlopowy tuż tuż 🙂 Nie wiem jak Ty, ale ja ostatnio codziennie rozmyślam dokąd by tu pojechać tego roku, co zobaczyć? Zanim zaczniesz planować urlop, koniecznie przeczytaj wpis Kasi z bloga Ograniczam Się o uważnym podróżowaniu. Kasia radzi, aby doświadczać nowe miejsca wszystkimi zmysłami, delektować się odmienną kulturą, kontemplować architekturę, przyrodę. Uczy, jak czerpać z podróży nie tylko przyjemność, ale też naukę, energię i wartość dla siebie. Bardzo mądry tekst.

Kolejny artykuł również związany jest z wakacjami i wypoczynkiem. Dorota z bloga Kameralna podpowiada, jak optymalnie spakować się na weekendowy wypad. Jeśli tak jak ja, zawsze czegoś zapominasz, albo przeciwnie, zabierasz ubrania, których później nawet nie wyjmujesz z walizki, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo czeka Cię prezent – packing check list do wydruku! Dzięki Dorota! 🙂

A teraz pora na coś w klimacie finansowym 🙂 Elwira z bloga Jak Ona to Robi napisała tekst w bliskiej mi tematyce o swoich codziennych sposobach na oszczędzanie. Przekonuje, że zarządzania domowym budżetem da się nauczyć, podaje przykłady działające na wyobraźnię, szczerze przyznaje się do swoich słabości. Prawdziwy kopniak motywacyjny dla wszystkich niezdecydowanych i opornych 😉

Jeśli kończysz studia, chcesz się przekwalifikować lub zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery przeczytaj wpis Diany z bloga Pieniądz Jest Kobietą, w którym autorka opowiada o swoim doświadczeniu w pracy bankowca. Realnie opisuje typowy dzień z życia oddziału, codzienne obowiązki, problemy i wyzwania. Diana bardzo dobrze zna kulisy tego zawodu, pracowała w banku przez 4 lata. Na pewno chętnie odpowie na Twoje pytania.

Wraz z nadejściem wiosny rośnie mi motywacja do zdrowego odżywania. Przygotowanie odżywczych, pełnowartościowych posiłków było do niedawna w moim wydaniu niezwykle pracochłonne i zabierało mi mnóstwo czasu. Odkąd jednak Agnieszka z bloga Life Managerka zdradziła swoje proste kuchenne triki, moje postanowienie zdrowej wiosennej diety ma szansę się zrealizować. Sprawdźcie sami!

Na razie to wszystko 🙂 Wstawiaj kawę i siadaj do czytania 🙂

Kolejny wpis z serii Sharing is caring pojawi się już za miesiąc.

Natknęłaś się ostatnio na jakiś wartościowy wpis? Chcesz się podzielić ciekawym artykułem? – wrzuć link w komentarzu.


Jeśli ten wpis Ci się spodobał, a wskazówki w nim zawarte uważasz za pomocne i wartościowe, będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli wyrazisz to w komentarzu lub polubisz post na Facebooku. A może znasz osoby, które również są zainteresowane podobną tematyką, lub którym ten artykuł może się przydać? Jeśli tak, to proszę podziel się nim w sieci, prześlij go dalej, udostępnij. Dziękuję!!!

Chcesz pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami?

  • Zostań fanem panimoney.pl na Facebooku
  • Subskrybuj mój profil na Bloglovin
  • Śledź kulisy bloga na Instagramie
  • Zapisz się do newslettera – za każdym razem, kiedy na blogu pojawi się nowy wpis dowiesz się o tym pierwsza :)

 

13 thoughts on “Sharing is caring – kwiecień 2016

    1. Mam nadzieję że nie masz mi za złe, że nasyłam na Ciebie potencjalnych zainteresowanych z pytaniami? 😉

Dodaj komentarz