Share Week 2016 by Pani Money

Share Week 2016 by Pani Money

Share Week 2016 trwa! Dla tych, którzy wcześniej o tej akcji nie słyszeli szybciutko wyjaśniam, iż jest to super mega pozytywna inicjatywa zapoczątkowana przez Andrzeja Tucholskiego, kreatora polskiej blogosfery, która polega na wzajemnym polecaniu sobie ulubionych, wartościowych, inspirujących miejsc w sieci przez innych twórców.

Jest to rewelacyjny sposób na podziękowanie autorom, których czytamy na co dzień, za ich ciężką pracę, mądre i dobre treści, piękne zdjęcia, dawkę humoru, dzielenie się wiedzą i ogólny, całościowy wkład w nasze życie.

Zasady uczestnictwa w Share Week 2016 są bardzo proste, pozwolę sobie je zacytować:

 1. Na swoim blogu lub kanale video publikujesz materiał, w którym polecasz innych autorów (blogerzy – blogerów, a youtuberzy – youtuberów).
 2. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp. – tym razem nieistotne).
 3. Link do swojego materiału blogowego/video wrzucasz do komentarzy pod wpisem Andrzeja.
 4. Swoje polecenia przepisujesz do odpowiedniego formularza (formularz ma tylko 3 miejsca, więc musisz wybrać najważniejsze).
 5. Dajesz znać poleconym osobom, że je lubisz i dobrze się bawicie 🙂

Następnie, po zakończeniu akcji, Andrzej podsumuje wszystkie oddane głosy i dowiemy się, kogo warto obserwować w 2016 roku 🙂

Poniżej przedstawiam Wam moją top listę ulubionych miejsc w sieci, tym razem zupełnie niefinansowych, które są dla mnie źródłem codziennej rozrywki, inspiracji, motywacji i refleksji w jednym!

Nebule.pl to pierwszy blog, jaki w ogóle kiedykolwiek zaczęłam czytać i jestem mu wierna już od przeszło 4 lat. Jego Autorka jest dyplomowanym logopedą, terapeutką integracji sensorycznej, a przede wszystkim mądrą, świadomą mamą, od której można się wiele nauczyć. Na nebule.pl znajdziecie zarówno merytoryczne, edukacyjne artykuły o rozwoju dziecka, jak i mnóstwo pomysłów na codzienne, proste domowe zabawy. A wszystko to okraszone pięknymi, profesjonalnymi zdjęciami.


 

Kasia to Architekt przez duże A. Projektowanie i design to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim pasja. Swoimi pomysłami i realizacjami dzieli się na blogu makenewhome.pl. Jej stylistyka jest mi bardzo bliska, z ciekawością podpatruję jej rozwiązania aranżacyjne, które mam nadzieję kiedyś zrealizować we własnym mieszkaniu.


 

Gapienamape.pl to blog dla pasjonatów podróżowania i prawdziwej przygody prowadzony przez Paulę i Maćka, młode małżeństwo z Białegostoku. Znajdziecie tam fascynujące relacje z ich kolejnych wypraw, garść praktycznych porad i wskazówek oraz mnóstwo profesjonalnych, klimatycznych zdjęć, które niesamowicie pobudzają wyobraźnię i gwarantują wyjątkowe doznania estetyczne.


Zgodnie z zasadami narzuconymi przez Andrzeja, na podium mogą znaleźć się maksymalnie 3 blogi. Szkoda, bo chciałabym wyróżnić więcej Autorów, których twórczość odgrywa dużą rolę w moim życiu. Są to przede wszystkim:

Elwira z bloga Jakonatorobi.pl, to prawdziwy wulkan energii! Uwielbiam ją za jej naturalność, szczerość, pogodę ducha i wyjątkowe poczucie humoru. Porusza tematy bliskie każdej kobiecie – macierzyństwo, kariera, moda, kuchnia, relacje damsko-męskie i wiele, wiele innych. Uwaga! – jej optymizm bywa zaraźliwy 😉


Wizyta na małżeńskim blogu Ani i Jakuba Fashinable.com.pl jest dla mnie najlepszym lekarstwem na wszystkie smutki. Potrafią poprawić mi humor jak nikt inny, zawsze wychodzę od nich naładowana dobrymi emocjami i pełna pozytywnej energii. Dzięki nim codziennie uczę się, jak celebrować życie i cieszyć się każdą chwilą. Zasłużeni zwycięzcy prestiżowego konkursu Blog Roku 2015.


No to znacie już moje Top 5 🙂 Podejrzewam, że w ten świąteczny dzień macie trochę więcej czasu niż zazwyczaj, więc koniecznie zajrzyjcie do moich faworytów 🙂 Znaliście ich wcześniej?

Równocześnie, zachęcam Was gorąco do przyłączenia się do zabawy i polecenia swoich ulubionych blogów – Share Week 2016 trwa jeszcze do 3-ciego kwietnia! 🙂

 

6 thoughts on “Share Week 2016 by Pani Money

  1. Codziennie z przerażeniem zastanawiam się, co by to było, gdybym nie trafiła jakiś czas temu na Twojego bloga.
   Jest u Ciebie tak sympatycznie i przytulnie, że czytając kolejne posty czuję się jak na kawie z przyjaciółką 🙂

  1. Daj spokój z tą skromnością 😛 Dobra robota zawsze zostanie doceniona 🙂 Trzeba nieść w świat wieść o wartościowych miejscach w sieci 🙂

  1. To właśnie od Nebule zaczęła się moja przygoda z blogosferą, najpierw jako czytelniczka a później autorka, więc Twoja strona zawsze będzie na moim pierwszym miejscu 🙂

Dodaj komentarz